O INWESTYCJI

Jeśli szukasz bezpieczeństwa dla siebie i twojej rodziny, chcesz cieszyć się urokiem życia blisko natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości miasta, To Ciche Iganie są miejscem idealnym dla Ciebie!

Newsletter

Bądź na bieżąco z postępami inwestycji Ciche Iganie. Zapisz się do naszego newslettera.
wypiszzapisz

Kontakt

Biuro sprzedaży BMK Andrzej Cichyul.Świrskiego 50A
08-110 Siedlce
D.H. ATOL 2p.

Karol Beczek
tel. kom. 0 502 109 422

biuro@ciche-iganie.pl
 • Cisza i spokój wśród zieleni

   

  Najlepszy stosunek ceny do jakości.
   
  Przykładamy wagę do otoczenia naszych segmentów. Każdy z nich posiada oddzielny wjazd, bramy i furtki wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej, kojec na nieczystości, granitowe podejścia, nowoczesną architekturę oświetlenia zewnętrznego, a także zaaranżowaną zieleń. Segmenty są grodzone estetycznym, wykonanym ze skały lubuskiej i wykończone stalą nierdzewną ogrodzeniem frontowym. Wszystko to z myślą o Państwa wygodzie i przyszłości.
   
  Inwestycja Ciche Iganie jest wyjątkowa również dlatego, że domy położone są pośród zielonych łąk i drzew, a całe osiedle jest utrzymane w konwencji typowej zabudowy jednorodzinnej, a nie wygrodzonego osiedla z drogą wewnętrzną i wspólnymi podejściami i podjazdami do segmentów.
   
  Osiedle Ciche Iganie to przede wszystkim estetyka, wysoki standard i funkcjonalność.

  Realizacja osedla Ciche Iganie została rozpoczęta w czerwcu 2011 roku i jest realizowana etapowo. I Etap zakładał budowę 10 segmentów o powierzchniach od 138 m2 do 188 m2, które oddaliśmy do użytkowania naszym klientom w 2012 roku. II Etap inwestycji zakładał budowę kolejnych 4 segmentów o powierzchni 183 m2 każdy. W związku ze zmianą trendów na rynku nieruchomości oraz oczekiwań klientów postanowiliśmy przeprojektować domy II etapu i zaproponować Państwu mniejsze, bardziej dogodne metraże, od 156 do 179 m2. Prace budowlane związane z realizacją II etapu osiedla "Ciche Iganie" rozpoczęły się wiosną i zostały zakończone jesienią 2015 roku. W maju 2016 roku rozpoczęliśmy budowę segmentów III etapu inwestycji, na który składało się 6 segmentów o powierzchniach od 157 do 171 m2. segmenty zostały oddane do uzytkowania wiosną 2017 roku. 
  W związku z dużym zainteresowaniem naszą inwestycją, w kwietniu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu osiedla Ciche Iganie tym razem przy ul. Pięknej w bezpośrednim sąsiedztwie wcześniej zrealizowanych segmentów. Nowe segmenty będą oddawane w stanie deweloperskim wiosną 2018 roku, natomiast w stanie surowym zamkniętym będą gotowe jesienią roku biezącego. I Etap osiedla Ciche Iganie przy Pięknej, będzie prezentował niespotykany dotąd na rynku siedleckim najwyższy poziom energooszczędności i jakości uzytych materiałów. Segmenty będą wykonane z Ytonga Energo + (jednego z najcieplejszych materiałów na polskim rynku budowlanym), z wykorzystaniem stolarki okiennej, drzwiowej i garażowej renomowanej marki DAKO. Ściana Ytong Energo Plus w połączeniu ze stolarką okienną i garażową DAKO o najwyższych parametrach jakościowych i energetycznych zapewnią przyszłym uzytkownikom naszych segmentów niskie koszty utrzymania oraz wysoki komfort zycia . Dopełnienie całości będą stanowiły najwyzszej klasy aluminiowe, bezprzylgowe, energooszczędne drzwi marki DAKO zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki automatycznej trzy punktowej zasuwnicy z ryglowaniem listwowym, która rygluje drzwi po zamknięciu, bez konieczności uzywnia klucza.
  Ab
  y Państwo mogli sami ocenić jakość i estetykę proponowanych przez naszą firmę domów, zapraszamy do Nowych Igań w celu ich obejrzenia.

  Do zobaczenia.
Copyright © 2018 Ciche Iganie. All rights reserved.
projekt TOJA |  realizacja L77