O INWESTYCJI

Jeśli szukasz bezpieczeństwa dla siebie i twojej rodziny, chcesz cieszyć się urokiem życia blisko natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości miasta, Osiedle Ciche Iganie jest miejscem idealnym dla Ciebie!

Newsletter

Bądź na bieżąco z postępami inwestycji Ciche Iganie. Zapisz się do naszego newslettera.
wypiszzapisz

Kontakt

Biuro sprzedaży BMK Andrzej Cichyul.Świrskiego 50A
08-110 Siedlce
D.H. ATOL 2p.

Karol Beczek
tel. kom. 0 502 109 422

biuro@ciche-iganie.pl
 • Cisza i spokój wśród zieleni

   

  Najlepszy stosunek ceny do jakości.
   
  Przykładamy wagę do otoczenia naszych segmentów. Każdy z nich posiada podłączenie do miejskich mediów, oddzielny wjazd z drogi publicznej, własną bramę, furtkę z elektrozaczepem,, wideodomofon, kojec na nieczystości, granitowe podejścia, atrakcyjnie zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne i ogrody. Segmenty są grodzone estetycznym, wykonanym w technologii murowanej i nowoczesnym ogrodzeniem frontowym. Wszystko to z myślą o Państwa wygodzie i przyszłości.
   
  Inwestycja Ciche Iganie jest wyjątkowa również dlatego, że domy położone są pośród zielonych łąk i drzew, a całe osiedle jest utrzymane w konwencji typowej zabudowy jednorodzinnej, a nie wygrodzonego osiedla z drogą wewnętrzną i wspólnymi podejściami i podjazdami do segmentów.
   
  Osiedle Ciche Iganie to przede wszystkim estetyka, wysoki standard i funkcjonalność.

  Realizacja osiedla Ciche Iganie została rozpoczęta w czerwcu 2011 roku i jest realizowana etapowo. I Etap przy ul. Spokojnej zakładał budowę 10 segmentów o powierzchniach od 138 m2 do 188 m2, które oddaliśmy do użytkowania naszym klientom w 2012 roku. II Etap inwestycji zakładał budowę kolejnych 4 segmentów o powierzchni 183 m2 każdy. W związku ze zmianą trendów na rynku nieruchomości oraz oczekiwań klientów postanowiliśmy przeprojektować domy II etapu i zaproponować Państwu mniejsze, bardziej dogodne metraże, od 156 do 179 m2. Prace budowlane związane z realizacją II etapu osiedla „Ciche Iganie” przy ul. Spokojnej rozpoczęły się wiosną i zostały zakończone jesienią 2015 roku. W maju 2016 roku rozpoczęliśmy budowę segmentów III etapu inwestycji, na który składało się 6 segmentów o powierzchniach od 157 do 171 m2. Segmenty zostały oddane do użytkowania wiosną 2017 roku.

  W związku z dużym zainteresowaniem naszą inwestycją, w kwietniu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu osiedla Ciche Iganie tym razem przy ul. Pięknej w bezpośrednim sąsiedztwie wcześniej zrealizowanych segmentów. Segmenty I etapu zostały w standardzie deweloperskim oddane naszym Klientom wiosną 2018 roku. Nasza najnowsza inwestycja przy Pięknej, prezentuje niespotykany dotąd na rynku siedleckim najwyższy poziom energooszczędności i jakości użytych materiałów. Segmenty zostały wykonane w technologii ściany jednowarstwowej z materiałów marki Xella tj. Ytong Energo Plus (jednego z najcieplejszych materiałów na europejskim rynku budowlanym), z wykorzystaniem energooszczędnej stolarki znanych na światowych rynkach marek DAKO i DRUTEX oraz stolarki drzwiowej i garażowej renomowanej marki Dako. Ściana Ytong Energo Plus w połączeniu ze stolarką okienną i garażową o najwyższych parametrach jakościowych i energetycznych zapewniają przyszłym użytkownikom naszych segmentów niskie koszty utrzymania oraz wysoki komfort życia . Dopełnienie całości stanowią najwyższej klasy aluminiowe, bezprzylgowe, energooszczędne drzwi marki Dako zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki automatycznej trzy punktowej zasuwnicy z ryglowaniem listwowym, która rygluje drzwi po zamknięciu, bez konieczności używania klucza.

  Wiosną 2018 roku firma Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Andrzej Cichy rozpoczęła budowę segmentów II etapu inwestycji przy ul. Pięknej. Koncepcja architektoniczna II etapu nawiązuje do budynków zrealizowanych w I etapie inwestycji na Pięknej. Postanowiliśmy jednak poszerzyć naszą ofertę o segmenty z podwójnymi garażami, których metraże wynoszą odpowiednio 185 m2 i 196 m2. Oddanie Klientom gotowych segmentów jest zaplanowane na jesień bieżącego roku. 
   

  III Etap Osiedla Ciche Iganie przy ul. Pięknej

  Wrzesień 2018 roku to czas, w którym rozpoczynamy budowę ostatniego etapu Osiedla Ciche Iganie. III etap naszej inwestycji na ul. Pięknej będzie się składał z 16 segmentów, z których aż 14 będą stanowiły segmenty narożne. Wszystkie zaprojektowane budynki będą swoją formą nawiązywać do poprzednich realizacji przy Pięknej, jednak różnorodność układów pomieszczeń i rozwiązań architektonicznych pozwoli zadowolić możliwie najszerszą grupę wymagających Klientów. W dalszym ciągu jednym z podstawowych założeń przy projektowaniu kolejnego etapu osiedla było wykorzystanie najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku takich marek jak: Xella, Mapei, Knauf, Dako, Schiedel, Bosch, Drutex, Junkers, Somfy, Fakro czy Libet, co w konsekwencji przełoży się na niskie koszty utrzymania domów, wysoki komfort użytkowania, a także prestiż całego osiedla Ciche Iganie.

  W III etapie do dyspozycji naszych Klientów oferujemy segmenty o metrażach od 157 m2 do 188 m2 oraz niespotykane dotychczas na lokalnym rynku segmenty z antresolą, których łączna powierzchnia z uwzględnieniem antresoli będzie wynosić aż 202 m2. Osiem spośród 16 segmentów będzie posiadać garaże dwustanowiskowe, natomiast wszystkie będą zapewniały możliwość zaparkowania dodatkowego samochodu na podjeździe przed domem. Działki przy segmentach narożnych będą miały powierzchnie od 443 m2 do 495 m2, natomiast najmniejsze wewnętrzne segmenty będą zlokalizowane na działkach 258 m2.

  Wszystkie segmenty będą miały dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, energetycznej oraz światłowodowej, a także bezpośredni dostęp do drogi gminnej tj. ul. Pięknej w Nowych Iganiach.

   

  Pierwsze segmenty będą oddawane naszym Klientom na koniec sierpnia 2019 roku, kolejne w grudniu 2019 roku, a ostanie cztery wiosną 2020 roku. 

  Zapraszamy do odwiedzania zakładki „Aktualności”, w której będą Państwo mogli pozyskiwać najświeższe informacje z naszych realizacji.

  Aby Państwo mogli sami ocenić jakość i estetykę proponowanych przez naszą firmę domów, zapraszamy do Nowych Igań w celu ich obejrzenia.


  Do zobaczenia.
Szczegółowych informacji o inwestycji Ciche Iganie udziela Dział Sprzedaży
Copyright © 2018 Ciche Iganie. All rights reserved.
projekt TOJA |  realizacja L77